Individuálne poradenstvo

INDIVIDUÁLNE PORADENSTVO (ďalej len IP) predstavuje intenzívne osobné poradenstvo v trvaní 60/30 min zamerané na problematiku nosenia detí v ergonomických pomôckach. Počas neho sa do hĺbky venuje klientovi jedna z poradkýň nosenia neziskovej organizácie Dieťa v náručí.

Na jedno IP sa môžu prihlásiť jeden, maximálne dvaja klienti naraz, ak majú rovnakú vec / tému na riešenie (platí len v prípade 60min poradenstva). Obsah samotného poradenstva si určuje klient sám podľa vlastných potrieb. V rámci IP je možné poňať viacero vecí, ktoré ho zaujímajú (napr. výber nosiča alebo šatky, skontrolovanie úväzu či nastavenia nosiča, učenie sa novým úväzom, riešenie problémov pri nosení dieťatka a mnoho ďalšieho).


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

KDE?  Brumik na 2ke – kaviareň s detským interiérovým ihriskom (ul. Čsl. armády 29, 080 01 Prešov – Sídlisko II, OC Centrál)

KEDY? Každú stredu v časoch medzi 10:00 – 11:00 a 11:00 – 12:00.

CENA:

  • 30min (rieši sa problematika nastavenia nosiča či kontroly úväzu): 5 Eur 
  • 60min (riešia sa náročnejšie témy na čas, ako napr. viazanie novorodenca, výber šatky a nosiča a pod.):
    1 maminka – 10 Eur
    2 maminky – 7 Eur

Pozn.: Sprievodná osoba plus 1 euro.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR: 


Na túto službu je možné zakúpiť darčekový poukaz, ktorý môžete niekomu darovať ako darčekV prípade záujmu nám napíšte na email info@dietavnaruci.sk alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.